Bitefight – neoficialny web » Totemy

Totemy


Tesák

Zoschnutá hlava

Duša

Srdce

Oko

Ruka
Čo sú totemy?

Totemy sú trofeje získané od dlhodobo neaktívnych hráčov. Pridávajú bonus do schopností hráča, ktorý totem získal. Zobrazujú sa pod vašou charakteristikou/popisom po kliknutí na vaše meno v HS. Po získaní totemu je herný účet z ktorého totem pochádza zmazaný.

Aký bonus môžem získať? 

Hráčovi, ktorý totem získa pridávajú bonus do tréningových schopností. Bonus sa pohybuje medzi 5-10% dvoch náhodne vybraných schopností protivníka.

Koľko môžem mať totemov?

Maximálny počet totemov, ktoré môžete mať v inventári je rovnaký ako aktuálna úroveň vášho sídla, maximálne 11. Nemýľte si úroveň sídla s veľkosťou inventára! Totem však môžete mať v danej chvíli aktivovaný len jeden.

Je možné kúpiť totem u obchodníka?

Nie. Môžete ich obchodníkovi predať, nie však s nimi obchodovať na trhu.

Šance za zmazanie protivníka / získanie totemu sú nasledovné:

100 dní = šanca 0%
120 dní = šanca 20 %
150 dní = šanca 50 %
190 dní = šanca 90 %
200 dní = šanca 100 %

Totem nie je možné získať od hráča, ktorí nespĺňa vyššie uvedené podmienky, má ban, kúpené PK, alebo prémium!
Aký je účinok totemov?

Keďže hra s totemom, ktorý nesie názov neaktívneho hráča môže byť nudná, totemy zlepšujú tvoje zručnosti. Napríklad ak mŕtvy hráč ma silu na úrovni 60 môžete sa tešiť na bonus sily +3 až +6.

Môže sa tiež stat prípad,že získaš „prázdny totem“, ktorý nebude mať žiadnu zručnosť.

Ktorú zručnosť zlepší totem je náhodné. Ak úroveň zručností zabitého hráča je taký malý, že 5-10% vychádza na číslo menší ako 1, totem bude mat bonus iba jeden, v horšom prípade žiadny bonus. Hodnoty sú zaokrúhlené nahor / nadol na najbližšie celé číslo v hre. Napr. 0.5 = 1 a 0,3 = 0.

Môžu ostatní hráči vidieť moje totemy?
Áno môžu, ostatní hráči vidieť tvoje totemy na stránke tvojho profilu (pod tréningmi), ale nemôžu zistiť, ktoré z nich sú aktívne.


Dych

Duch

Ucho

Chodidlo

Prameň vlasov

Surf.sk