Bitefight – neoficialny web » Orby

Orby

Orby sú kryštálové gule, ktoré Ti umožnia dočasne zlepšiť Tvoje predmety. Počas trvania ich efektu ovplyvňujú orby každý predmet danej kategórie. Ak si vymeníš svoju zbraň počas trvania efektu na zbrane za inú zbraň, efekt bude platný aj pre novú zbraň. Orby zaberajú miesto a maximálne ich môžeš mať toľko, koľko je úroveň sídla v úkryte. Môžeš použiť maximálne 4 orby súčasne, ale musia patriť do rôznych kategórií. Nemôžeš mať napríklad 2 zbraňové orby súčasne. Orby môžu byť predané na trhovisku. Keď sa tam raz predajú, budú už pripútané k duši, ako aj ostatné predmety. Niektoré orby Ti prepožičiavajú talenty.

Tu je prehľad:
orb aura funguje ako Priehľadnosť
orb pieseň funguje ako Pán popretia
orb hnev funguje ako Čistá zlosť
orb život funguje ako Veľká hostina

Môžeš teda využiť talenty, ktoré Ti prepožičia orb, aj keď na ne momentálne nemáš normálne dostatočnú úroveň. Orby sa vytvárajú z úlomkov (Úlomky). Potrebuješ najmenej 20 úlomkov a maximálne 100 úlomkov na orb. Čím viac úlomkov použiješ, tým silnejší sa orb stane. Vytvoriť orb nie je jednoduché. Normálne je tu 25% šanca na úspešné vytvorenie orbu.

Úlomky môžeš nájsť kdekoľvek: v jaskyni, pri love ľudí, pri dobrodružstvách alebo ako odmenu v úlohách.
Úlomok môžeš taktiež získať ak porazíš protivníka, ktorý je silnejší ako Ty. Úlomky nekradneš iným hráčom, ale vytvoria sa nové.


Surf.sk