Bitefight – neoficialny web » MESTO – Krčma

MESTO – Krčma

 

Vitaj v KRČME U OPITÝCH RYTIEROV „nick“

Hostinec sa skladá z tmavých miestností, v ktorých sa skôr niekto obesí, ako zostane sedieť. Staré koleso z voza je upevnené k povale reťazami a sviečky na ňom jemne vnášajú do miestnosti tajomnú žiaru. Bežne tu nájdeš hráčov, vreckových zlodejov, hrdlorezov a občas sem zavíta aj bohatý občan ktorého túžba po dobrodružstve zaviedla až do týchto končín mesta.

Tu v hostinci môžeš prijať úlohu a nájdeš tu aj informácie k splneniu danej úlohy.

  • a) Dobrodružstvo – Pre začatie dobrodružstva je potrebné mať 3 Akčne Body. Dobrodružstvo trvá 40 situácií. Počas dobrodružstva narazíš na niekoľko situácií, v ktorých budeš musieť urobiť rozhodnutie. Tieto rozhodnutia zmenia tvoje aspekty. Aspekty ti umožnia získať ďalšie body pre tvoju bojovú hodnotu a modifikácie boja, ak nazbieraš dostatočný počet bodov pre aspekt. Výber rozhodnutí závisí od viacerých faktorov. Niektoré rozhodnutia sú vždy k dispozícii, pre ostatné je potrebné určité množstvo bodov v aspektoch. Iné rozhodnutia závisia od toho, či si vlkolak alebo upír, alebo sú k dispozícii iba ak si si vybral správny talent.
  • b) Úlohy – Môžeš prijať maximálne 3 úlohy

Tu môžeš prijať úlohy a vidieť stav už prijatých úloh. Môžeš takisto dokončiť splnené úlohy, aby si vytvoril priestor pre ďalšie úlohy. Za dokončenú úlohu získaš odmenu. Môžeš aktivovať maximálne 3 úlohy, z ktorých maximálne 2 môžu mať rovnaký cieľ. Môžeš ukončiť maximálne 2 úlohy denne. Toto všetko vplýva na Tvoju koncentráciu a výkon, takže potrebuješ silu pekelných kameňov. Ak zlyháš v niektorej z Tvojich misií, musíš ju ukončiť tak či tak, predtým, ako môžeš prijať ďalšie úlohy. Avšak, môžeš zrušiť prijaté misie zo svojho zoznamu s pomocou pekelných kameňov. Nové úlohy, ktoré potom môžeš prijať, sú vyhlasované každých 24 hodín.

  • Maximálny počet aktívnych misií je 5. Prvé 3 misie sú zadarmo, každá ďalšia však bude stáť 5 PK.
  • Maximálny počet úloh s rovnakým cieľom je 2, viac ich mať nemôžeš.
  • Maximálny počet aktívnych misií je 5 za jeden deň. Prvé 2 misie sú zadarmo, každá ďalšia však bude stáť 1 PK.
  • Úlohy, v ktorých si zlyhal, musia byť taktiež dokončené
  • Zrušenie úlohy Ťa stojí 2 PK
  • O 00:00 budú vygenerované nové úlohy namiesto neprijatých a dokončených úloh.

Surf.sk