Bitefight – neoficialny web » BAN – Hra

BAN – Hra

Dostali ste BAN a neviete prečo?

Krátky slovníček vysvetlenia BANov:

multiusing – je to veľmi známa záležitosť, dva a viac účtov na jednom serveri.

message – pošlete internú správu a píšete niekomu čo nemáte? Prehrešili ste sa tým nejak proti pravidlám hry? Vydierali ste? Vyhrážali ste sa? Rozosielali ste propagáciu čohokoľvek čo je proti zákonom a morálke?

building – Keď si už dávame pozor na slovné vyjadrovanie, prečo by voľba vášho NICKU (mena) mala byť nepovšimnuteľná? Tento typ BANu je za urážlivé a vulgárne nicky.

allianz – Veliteľ klanu je vždy zodpovedný za svoj celý klan, takže aj za jeho popis a odkazy. Pokiaľ sa vám zachcelo dať si do klanového popisu vyznakované známe gesto so vztýčeným prostredníkom alebo niečo podobné tak na to rýchlo zabudnite . To iste platí aj pre vulgárne výroky, obrázky a pod. Tomuto pravidlu podliehajú taktiež názov klanu a stránka klanu.

bashing – agresia tj. viac ako 5 útokov v priebehu 24 hodín jedným a tým istým hráčom na jedného a toho istého hráča.

bug-using – akékoľvek zneužívanie bugu (chyby) hry.

stealing – (krádež). Najčastejšie sa jedna o účet.

deception – akýkoľvek podvod. Napísať „ahoj ja som ten a ten GO, daj mi svoje heslo a ja ti aktivujem prémium zdarma“ je nielen IQ test každého hráča, ale aj vydávanie sa za niekoho kto nie ste.

selling – je to za predaj účtu, časti účtu, vybavenie a neviem čoho všetkého ešte. Zaregistrovaním (okrem toho každým prihlásením) súhlasíte so všeobecnými obchodnými podmienkami, ktoré zahrňujú aj to, že sa nebudete obohacovať.


Surf.sk